Aurismed – placówka medyczna

Aurismed to placówka medyczna, którą stworzyli pracownicy naukowi wyższych uczelni. Zamiarem ich było stworzenie placówki medycznej, która rozszerzy pacjentom dostęp do skorzystania z najnowszych osiągnięć medycyny. Aurismed swoją działalność kieruje też na poprawę jakości leczenia oraz zwiększyć dostęp do lekarzy specjalistów. Centrum Aurismed prowadzi szereg badań w ramach konsorcjów naukowych z zakresu biotechnologii przyczyniając się do rozwoju medycyny. Zwiększa to możliwość dostępu do innowacyjnych procedur medycznych.

Centrum Aurismed współpracuje z wieloma cenionymi naukowcami specjalizującymi się w badaniach diagnostycznych, rehabilitacji i leczeniu. Personel Aurismedu to specjaliści z wieloletnią praktyką i wykształceniem zdobywanym również na uczelniach zagranicznych. Klinika zajmuje się pacjentem od momentu postawienia diagnozy poprzez badania diagnostyczne, kompleksowe leczenie obejmujące rehabilitację. Centrum Aurismed przyjmuje dorosłych i dzieci zakres usług medycznych wchodzą:

Zabiegi operacyjne w ramach chirurgii jednego dnia:

  • specjalistyczne poradnie medyczne
  • diagnostyka medyczna
  • dopasowanie i sprzedaż aparatów słuchowych
  • skomplikowane operacje chirurgii endoskopowej

Centrum Aurismed gwarantuje pacjentom swobodny dostęp do lekarzy specjalistów oraz kompleksową opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.