Dom Opieki Henry

dom opieki HenryDom opieki Henry znajduje się około 50 kilometrów od Warszawy sam budynek znajduje na terenie parku o powierzchni 5 hektarów. Otaczające go lasy i łąki sprawiają, że powietrze jest tam wyjątkowo czyste. W pobliżu placówki znajduje się rzeka Wierzbianka pensjonariusze Domu Henry mają tu komfortowe warunki do spokojnego wypoczynku i relaksu.

Dużą atrakcją parku jest znajdujące się tam oczko wodne z kaskadą i złotymi rybkami. Jest tam także piękna fontanna z otaczającym ją ogrodem zimowym gdzie znajduje się salon z kominkiem. Budynek jest całkowicie przystosowany na potrzeby osób starszych korytarze i klatki schodowe są na tyle szerokie aby można było swobodnie przemieszczać się na wózku. Pensjonariusze mają do dyspozycji przestronne pokoje jedno i dwuosobowe połączone z łazienkami. Pokoje są zaopatrzone w urządzenie wewnętrznej łączności interkom oraz telewizję satelitarną. Dom Opieki Henri posiada duży salon w którym pensjonariusze mogą wspólnie spędzać wolny czas do ich dyspozycji jest także świetlica oraz duża jadalnia gdzie spożywają posiłki. Na terenie budynku znajduje się także kuchnia, pralnia i specjalna sala przeznaczona do ćwiczeń.

Szukasz luksusowego domu opieki dla osób starszych w okolicy Warszawy? Sprawdź oferty domów w Konstancinie. Warto zerknąć choćby na propozycję Willi Syrena, szczegóły mogą Państwo poznać pod adresem prywatny dom opieki Konstancin.

Dom opieki Henry zatrudnia tylko ludzi przyjaźnie nastawionych do swojej pracy mających cierpliwość i wyrozumienie do osób starszych. Oprócz dobrych warunków bytowych w Domu Henry panuje przyjazna rodzinna atmosfera, a podopieczni są otoczeni fachową pomocą. Wszystkie osoby zamieszkujące w tej placówce mają zapewnioną:

 

  • kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską przez całe 48 godzin
  • spełnione wszystkie wymogi niezbędne dla osób chorych i niepełnosprawnych
  • całodniowe wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych diet
  • różnego rodzaju programy kulturalno-oświatowe i terapeutyczne
  • terapia zajęciowa i sesje rehabilitacyjne

 

Pensjonariusze dla pełnego komfortu przemieszczania się mają do dyspozycji osiem wind, a dwie dodatkowe będą realizowane. Osoby chcące z skorzystać z oferty Domu Opieki Henry na pewno będą usatysfakcjonowani. Koszty pobytu wynoszą od 2500 do 3400 tysiąca złoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.