Elfiki – przedszkole i żłobek Targówek

przedszkole targówekElfiki rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku wtedy lokalizacją przedszkola było warszawskie Zacisze, obecnie znajduje się również na Targówku, szczegóły: www.elfiki.edu.pl. Przedszkole na początku swojej działalności miało pod opieką małą grupkę maluchów. Placówka bardzo szybko zyskała pozytywne rekomendacje u rodziców, a chętnych do skorzystania z usług przedszkola zaczęło przybywać. Wszystko to sprawiło, że przedszkole przeniosło się do większego budynku na ulicę Safony – gdzie funkcjonuje od 2013 roku.

Dzieci uczęszczające do przedszkola Elfiki mogą liczyć na nie standardowe zajęcia, które pobudzają ich wyobraźnię i zmuszają do kreatywnego myślenia. Opiekunowie obserwują swoich podopiecznych aby wychwycić ich zamiłowania i talenty. Każde dziecko traktowane jest w sposób indywidualny dający maluchom wybór zabawy. W Elfikach zajęcia edukacyjne są prowadzone w sposób wszechstronny pozwala to na przekazanie dzieciom wiedzy na różnych płaszczyznach życia i otaczającego je świata.

Personel przedszkola jest staranie dobierany są tu zatrudnione osoby dla których praca z dziećmi jest przyjemnością, a nie przymusem. Opiekunowie na każdym etapie pobytu dziecka w placówce czuwają nad jego bezpieczeństwem. Dzieci uczą się przebywania w większej grupie społecznej oraz wzajemnych pozytywnych relacji z rówieśnikami.

Pedagodzy i opiekunowie starają się jak najlepiej przygotować dzieci do przyszłej nauki w szkole poprzez: uczenie dziecka panowania nad emocjami, wiarę we własne możliwości, poczucie własnej wartości i wzajemnego szacunku. Dzieci zdobywają też wiedzę merytoryczną, która pomoże im łatwiej wejść w nauczanie szkolne.

Zapisz

Zapisz

8 myśli na temat “Elfiki – przedszkole i żłobek Targówek

  1. też mi odkrycie… Przedszkole to jest na Targówku już sporo ponad 5 lat. Później utworzyli tam żłobek problem w tym ,że miejsc zbyt wiele nie mają. Z tego co wiem na Bemowie w nowym przedszkolu elfików łatwiej o miejsce.

  2. Mój Adaś chodzi do przedszkola o nazwie „Akacjowe przedszkole” na Bemowie. Bardzo chętnie do niego chodzi, a co ważne już na wejściu widać że jest w nim rodzinna atmosfera 🙂

  3. Elfiki poleciła mi koleżanka, która zapisała dziecko do przedszkola na Targówku dwa lata temu. Ja mieszkam na Bemowie i cieszę się, że otworzyli je tutaj. Moje dziecko chętnie idzie do przedszkola, a to dla mnie najważniejsza opinia 🙂

  4. Szukałem dość długi czas żłobka na Bródnie i wybrałem Elfiki, szczerze pisząc w okolicy nie ma aż tak dużego wyboru jak może się zdawać. Ogólnie na całym Targówku jest może z 4-5 żłobków wart uwagi.

  5. Osobiście polecam przedszkole Tęczowe również jest na Targówku, ale ich dużym plusem jest to że dziecko uczy się języka obcego i muszę przyznać, że całkiem niezłe są efekty tej edukacji.

    1. obecnie zdecydowana większość przedszkoli oferuję naukę języka obcego. Osobiście jednak uważam, że najlepiej uczyć dziecko w domu. Moja siostra mieszka w UK i w domu mówi do dziecka po polsku, a poza nim dziecko spotyka tylko angielski dzięki temu mówi dobrze w obu językach 🙂

  6. Jeżeli chodzi o przedszkola na dzielnicy Targówek to moim zdaniem Elfiki jest jednym z najbardziej godnych zaufania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.