Fotograf ślubny Rybnik

Szukasz fotografa z Rybnika, który wykona sesje fotograficzną na Twoim ślubie? To znak, że jesteś w odpowiednim miejscu. Przedstawiamy Ci Marcina Urbanowicza fotografa, który od lat odnosi sukcesy w świecie fotografii. Oto kilka z jego ponad pięćdziesięciu osiągnięć:

  • Chromatic Awards, international Photography Awards,
  • Leica Street Photo, Polska Ulicznie,
  • Śląska fotografia prasowa.

Zdjęcia Marcina podróżują po całym świecie i można zobaczyć je na wystawach w Los Angeles, Nowym Yorku, Paryżu, Amsterdamie i w wielu polskich miastach. Marcin Urbanowicz ukończył Fotografię prasową i reklamową na Uniwersytecie Warszawskim.

Większość z jego osiągnięć można przypisać do kategorii zdjęć street – jednak od niedawna świadczy usługi jako fotograf ślubny w miejscowości Rybnik. W jego fotografiach widać pasję, a jak sam uważa:

– Fotografia powinna być ponadczasowa.

Fotografia ślubna Rybnik to możliwość skorzystania z:

  • sesji narzeczeńskiej
  • sesji ślubnej
  • zdjęć z przyjęcia weselnego

 

Źródło: https://www.marcinurbanowicz.pl/

2 myśli na temat “Fotograf ślubny Rybnik

  1. W okolicy Rybnika działa też Piotr Marek ma pomysł na sesje plenerowe i potrafi poradzić jak pozować. Dodatkowo nie jest drogi, raczej średnia cena rynkowa.

  2. Marcin jest fotografem z pasją korzystaliśmy z jego usług jakieś trzy miesiące temu. Biorąc pod uwagę jego talent to uważamy, że jest to najlepsza z możliwych ofert fotografii ślubny w Rybniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.