Ogólnopolskie Centrum Medyczne

W trosce o zdrowie osób starszych Ogólnopolskie Centrum Medyczne proponuje dla seniorów szeroki zakres usług medycznych. Obejmują one szeroki wachlarz badań diagnostycznych, konsultacje u specjalistów. W Centrum dostępni są lekarze z zakresu geriatry, co dla osób po 50 roku życia jest bardzo ważne. Pacjenci w podeszłym wieku narzekają zazwyczaj na kilka różnych schorzeń. W takim przypadku potrzebna jest pomoc różnych specjalistów. W Ogólnopolskim Centrum Medycznym pacjenci bez problemu będą mogli skorzystać z wizyty u: okulisty, dietetyka, fizjoterapeuty, endokrynologa oraz internisty i wspomnianego lekarza geriatry.

Specjaliści z Centrum w sposób rzetelny i należytym wsłuchaniem się w uwagi pacjentów pomagają wrócić do zdrowia i aktywnego trybu życia. Porady udzielone przez dietetyka i trenera pomogą w ustaleniu zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Znając niewielkie możliwości finansowe seniorów, Ogólnopolskie Centrum Medyczne za świadczone przez siebie usługi pobiera niewysokie opłaty.

25 myśli na temat “Ogólnopolskie Centrum Medyczne

 1. Może te rozszerzone abonamenty nie są tanie, ale czy mamy lepsze wyjście? Raczej nie,oddzielne koszty prywatnych konsultacji są droższe niż w abonamenty w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. A NFZ nie oferuje praktycznie nic, bo jak mówić o leczeniu gdy się czeka parę miesięcy w kolejce?

 2. Ja też byłem, ale na razie nie wykupiłem abonamentu. Chciałbym płacić co miesiąc, bez podpisywania umowy na dłużej, ewentualnie później tak zrobić, dopiero jak przekonam się do firmy. Nie mniej jednak przyznam, że spotkanie zorganizowane w Ogólnopolskim Centrum Medycznym było ciekawe, przedstawiciel chętnie odpowiadał na wszystkie pytania.

 3. Słusznie, ja byłam na spotkaniu, dokładnie przeczytałam umowę. Dopiero wtedy się zdecydowałam na zakup abonamentu. Korzystam już trzeci miesiąc z usług Ogólnopolskiego Centrum Medycznego, generalnie w porządku, koszty ogółem niższe niż w podobnych firmach, bo i badania są wliczone. Szkoda tylko że aby wykonac niektóre z nich, muszę bywać w dwóch odrębnych punktach.

 4. Przeglądałem oferty abonamentów na stronie OCM. Wynika, że Ogólnopolskie Centrum Medyczne po prostu ściśle określa usługi jakie obejmuje dany abonament i nic się za nie dopłaca. Najlepiej jednak byłoby warto osobiście porozmawiać z kimś stamtąd, na pewno ja tak zrobię zanim cokolwiek wykupię.

 5. Uważam, że zakup takiego abonamentu leczniczego trzeba przemyśleć. Nie zauważyłam-poza Ogólnopolskim Centrum Medycznym- innych placówek specjalizujących się w pomocy starszym ludziom, jednak cały czas mam pewne wątpliwości, czy nie będzie np. trzeba nic dopłacać, czy nie ma ukrytych kosztów

 6. W Internecie widziałam różne opinie, także podchodzę do sprawy z dystansem. Owszem, to pomysłowe aby oferować usługi w pakietach, ale czy się faktycznie opłaca? Doceniam, że Ogólnopolskie Centrum Medyczne skupia się na leczeniu starszych ludzi, ale zanim bym się zdecydowała, musiałabym się przekonać osobiście czy warto. Pieniądze jest przecież wydać łatwo, tylko czy słusznie?

 7. Abonamenty medyczne nie tylko dla bogatych. Pomysł dobry, w Polsce brakowało czegoś takiego, głównie dla starszych ludzi, którzy byli zdani na korzystanie w NFZ, niezależnie od jakości usług państwowej służby zdrowia. Razem z mężem podjęliśmy decyzję o wykupieniu rocznego abonamentu w Ogólnopolskim Centrum Medycznym i widzimy wiele pozytywnych różnic. Do specjalistów można się dostać w ciągu kilku dni, a zakres specjalności jest bardzo duży.

 8. Na placówkę Ogólnopolskiego Centrum Medycznego trafiłem z polecenia znajomej. Aktualnie korzystam systematycznie po przez pakiet abonamentowy. Polecam zapoznać się bliżej. Ceny są bardzo atrakcyjne.

 9. Korzystałem z podologa w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. Na wizytę czekałem kilka dni. Bardzo krótko w porównaniu z innymi tego typu placówkami. Polecam!

 10. Korzystam z ich placówek w Warszawie i jestem bardzo zadowolony. Postanowiłem wykupić pakiet abonamentowy dzięki któremu cena jest o wiele korzystniejsza. Polecam innym zapoznać się z ich ofertą.

 11. Tak jak inny powyżej również jestem mile zaskoczony z wizyt w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. Specjalista u którego byłem okazał się bardzo pomocny oraz doświadczony. Panowała bardzo miła atmosfera. Na pewno wrócę.

 12. Z Ogólnopolskiego Centrum Medycznego korzystam od wielu miesięcy i polecam innym. Placówka z której korzystam jest nowoczesna i przyjazna dla starszych osób.

 13. Dysponują kadrą wielu specjalistów, można m.in. skorzystać z opieki geriatry. Dla nas to bardzo ważne w pewnym wieku. Ogólnopolskie Centrum Medyczne wyróżnia się także korzystnymi cenami abonamentów, indywidualnie dostosowanych do potrzeb określonej grupy pacjentów.

 14. Nigdy nie lubiłam chodzić do lekarzy, zawsze kojarzyło mi się to z czymś nieprzyjemnym, ale z wiekiem pojawiła się taka konieczność. Zawsze jednak starłam się korzystać z prywatnych placówek, ale te koszty… ponad moje możliwości finansowe. Aż trudno było mi uwierzyć, że w abonamencie za niecałe 160 zł mogę w Ogólnopolskim Centrum Medycznym korzystać z tak wielu konsultacji, a nawet wykonać badania. Wykupiłam i czuję się pewniej.

 15. Jeśli ktoś szuka bardzo dobrych specjalistów do których nie trzeba czekać miesiącami to bardzo polecam. Korzystam z usług Ogólnopolskiego Centrum Medycznego i polecam innym. Poleciłam swojej dobrej znajomej i również korzysta z ich usług.

 16. Ceny abonamentów są na tyle przystępne, że postanowiłem wykupić taki dla siebie i żony. Teraz, po upływie 2 miesięcy jestem pewien, że to była dobra decyzja. Ogólnopolskie Centrum Medyczne zapewnia nam opiekę zgodną z naszymi oczekiwaniami.

 17. Jedynie w Ogólnopolskim Centrum Medycznym nie miałem jak do tej pory problemu z umówieniem się na konsultację u geriatry. Nie żałuję wykupienia abonamentu, to bardzo przydatne, a cena w sam raz.

  1. Według mnie cena w Ogólnopolskim Centrum Medycznym jest bardzo atrakcyjna. Wcześniej korzystałem z innych placówek i muszę przyznać, że było zdecydowanie drożej.

 18. Wykupiłam abonament dla seniora, mam już za sobą kilka wizyt, w tym specjalistycznych. Sprawna obsługa, życzliwie, rzetelnie. Czegoś takiego jak Ogólnopolskie Centrum Medyczne było nam trzeba.

 19. Ogólnopolskie Centrum Medyczna wyróżnia się bardzo szerokim zakresem specjalistów oraz tym iż czas oczekiwania na wizytę do specjalisty jest bardzo krótki. Jest to dla mnie bardzo istotne. Nie muszę czekać miesiącami na wizytę.

 20. Już po pierwszej wizycie w Ogólnopolskim Centrum Medyczne wyraźnie odczułam, że tam problemy starszych ludzi są traktowane poważnie i z wyrozumiałością. Lekarz bardzo sprawnie i kompetentnie przeanalizował wyniki moich badań, a terapia została podjęta błyskawicznie, bez odsyłania mnie od drzwi do drzwi.

 21. Z usług Ogólnopolskiego Centrum Medycznego korzystam od kilku miesięcy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Posiadają nowoczesny sprzęt, bardzo miłą oraz pomocną obsługę i najważniejsze – na wizytę nie muszę czekać tygodniami czy miesiącami tak jak to bywa w przypadku NFZ. Śmiało polecam placówki OCM.

 22. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest w Warszawie, przeszłam w ubiegłym roku dość skomplikowaną operację ortopedyczną, ale z rehabilitacji w przyszpitalnej przychodni nie jestem zadowolona. Zauważyłam, że w Ogólnopolskim Centrum Medycznym można z usług fizjoterapeuty korzystać w ramach abonamentu (cena mi odpowiada). Ktoś z Państwa korzystał? Jakie efekty i terminy?

  1. Pani Mario tak się składa, że od kilku miesięcy korzystam z Ogólnopolskiego Centrum Medycznego. Od samego początku korzystam z usług fizjoterapeuty i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Na wizytę nie muszę czekać kilka miesięcy, najczęściej około 2 dni. Jest to dla mnie niezwykle ważne – bardzo krótki termin oczekiwania na wizytę. Śmiało mogę Pani polecić usługi fizjoterapeuty oraz pozostałe usługi jakie zapewnia Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

 23. Centrum godne pochwały i rekomendacji, na wizytę do specjalisty czekałem zaledwie 4 dni (w państwowej przychodni zaproponowano mi termin za prawie 3 miesiące). Również ceny w Ogólnopolskim Centrum Medycznym pozytywnie mnie zaskoczyły, nawet nie myślałem że za mniej niż 200 zł mogę korzystać z opieki w pakiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.