Pałac Seniora

pałac dla seniora

W oparciu o prawie dwudziestoletnie doświadczenie z działalności w opiece nad osobami starszymi postanowiono otworzyć nową placówkę -Pałac Seniora. Zdobyta przez te wszystkie lata jest obecnie nieocenioną wskazówką pomagającą w stworzeniu jak najlepszych i najodpowiedniejszych warunków bytowych dla seniorów. Z największą uwagą podchodzi się do całego personelu zwracając szczególną uwagę aby był on odpowiednio przeszkolony, a w niektórych przypadkach wykształcony do wykonywania swoich obowiązków. Pensjonariusze właśnie od personelu spodziewają się odpowiedniego zainteresowania i pomocy dlatego zatrudnione osoby są pełne zrozumienia i troski dla osób starszych.

Pałac seniora proponuje podopiecznym pokoje jedno i dwu osobowe, każdy z tych pokoi posiada swoją osobną łazienkę. Wszystkie pomieszczenia w budynku są budowane i wyposażane zgodnie z potrzebami osób starszych i niepełnosprawnych tak aby mogli oni w pełni bez żadnych ograniczeń poruszać się wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz.

Dla osób mających bardziej luksusowe wymagania jest oferta w postaci pokoi apartamentowych posiadających komfortowe wyposażenie. Dodatkowym atutem dla chętnych do zamieszkania w apartamencie jest możliwość urządzenia go według swoich osobistych upodobań. Pensjonariusze w ciągu dnia mogą korzystać z przestronnej sali dziennej, mają też do dyspozycji dużą słoneczną jadalnię. W budynku znajdują się specjalnie dostosowane sale do ćwiczeń oraz do rehabilitacji wyposażone w specjalistyczne sprzęty.

Na pensjonariuszy, którzy chcieliby uczestniczyć we mszach świętych jest nowo otwarta kaplica gdzie odbywają się nabożeństwa. Dom Opieki Pałac Seniora stara się na jak najwyższym poziomie spełniać oczekiwania osób starszych. Zadbano o własną kuchnię dlatego posiłki są przygotowywane na miejscu i według wskazówek dietetyka. Pensjonariusze mogą w pełni korzystać ze spacerów na świeżym powietrzu w położonym w bliskim sąsiedztwie pięknym parku z malowniczym jeziorkiem. Seniorzy mają do wyboru pobyty krótko i długoterminowe nie tylko dla osób starszych ale również przewlekle chorych i niepełnosprawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.