Przedszkole Mikiland

mikiland na TargówkuPrzedszkole Mikiland powstało w 2007 roku i dotąd cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców, którzy chętnie do tej placówki zapisują swoje dzieci. Placówka cały czas dokłada starań, mających na celu wprowadzanie innowacyjnych form edukacji. Wychowankowie pozostają pod opieką doświadczonych pedagogów są to osoby z wieloletnim doświadczeniem dla, których praca z dziećmi jest pasją, a nie koniecznością.

Przedszkole posiada świetne warunki lokalowe budynek przedszkola wykonany jest w sposób bardzo nowoczesny i doskonale dostosowany wewnątrz do wymogów jakie powinno spełniać pełniąc funkcję przedszkola. Wewnątrz budynku zapewnione są wszelkie sprzęty oraz materiały dydaktyczne służące do zabawy i nauki. Sale w których przebywają dzieci są nasłonecznione wyposażone w kolorowe nowoczesne meble i odpowiednie dla poszczególnych grup wiekowych zabawki. Dzięki temu maluchy mają zapewniony pełen komfort w trakcie nauki i zabawy. Innowacyjnym i korzystnym dla rodziców jest wprowadzony do internetu podgląd przedszkola. Dzięki temu rodzice mogą przez cały czas pobytu obserwować zajęcia jakie odbywają się w przedszkolu.

Maluchy z przedszkola Mikiland mają do dyspozycji doskonale urządzony plac zabaw gdzie w sposób bezpieczny mogą spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób tak aby dzieci mogły realizować swoje indywidualne talenty i zainteresowania. Pedagodzy starają się przekazać dzieciom wiedzę o jak najwyższym poziomie zarówno wszechstronną o otaczającym świecie jak i merytoryczną przygotowującą ich nadchodzącej nauce w szkole. Nauczanie prowadzone jest na podstawie programowej nauczania przedszkolnego MEN oraz o wprowadzanie coraz nowszych metod nauczania, które w największym stopniu pozwalają dzieciom na własne kreatywne myślenie oraz dostrzeganie tego co najważniejsze w otaczającym ich świecie.

Przedszkole wychodzi też naprzeciw potrzebom żywieniowym niektórych maluchów poprzez odpowiedni program żywieniowy dla maluchów wymagających odrębnego żywienia. Przedszkola prowadzi też przedwstępny program adaptacyjny dla dzieci mających dopiero rozpocząć swoją przygodę z przedszkolem. Daje to doskonałą sposobność dzieciom i ich rodzicom na zapoznanie się z wnętrzem budynku, personelem, programem zajęć, a dzieci mogą nawiązać między sobą kontakt. Wszystko to sprawia, że maluchy idą do przedszkola znacznie chętniej bez poczucia lęku, a rodzicom pozwala to na uniknięcie sytuacji stresowych jakie często zdarzają w takich sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.